Hakkımızda

about-2

Hakkımızda

A-PRO MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. olarak yangın söndürme, tesisat sektöründeki yolculuğumuz, yangından korunum sistemlerinin; danışmanlık, projelendirme, malzeme temini, süpervizörlük ve devreye alma hizmetleri ile 2004 yılında başladı.

Tüm yangın söndürme sistemleri için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Şirketimiz kurulduğu tarihten itibaren, yangın sektöründe farkındalık yaratabilmek, teknik bilinci arttırabilmek ve her geçen gün hizmet kalitesini bir adım öne taşıyabilmek adına 15. yılında yolculuğuna devam etmektedir.

Bu yolculuğumuz süresince, yapmış olduğumuz sektör analizleri, müşteri talepleri ve sistemlerin teknik gereklilikleri incelendiğinde; yangından korunum sistemlerinin tasarım, projelendirme ve özellikle anahtar teslim uygulamalarında endüstriyel tesisler başta olmak üzere, önemli ölçekte müşteri talebi olduğu görülmüştür.

Bu bilinçle şirketimiz, son 5 yıldır özellikle endüstriyel tesisler, enerji sektörü, petrokimya, metro ve tünel projeleri ile özellikli askeri tesisler de anahtar teslim uygulamalarla yangından korunum sistemleri kurmaktadır.

Vizyon&

Misyon

Vizyonumuz

Ülkemizde yangından kaynaklanan can ve mal kayıplarını, doğru ve etkili sistemlerle en aza indirmek. Bilginin paylaşılarak büyütülmesi ile oluşacak, teknik bilinç ve farkındalık ile; gereksiz yatırım ve sistemlerin önüne geçerek fiyat/ fayda dengesinin yakalanması ve böylelikle milli sermaye ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Yangından korunma sistemleri ile ilgili, teknolojik gelişmelerin ve uluslararası standartların yakından takip edilerek, en doğru ve etkili sistemlerin anahtar teslim kurulumu.

shutterstock_105970766

Anlayışımız

Referans Anlayışımız

Referans tanımını; yapılan iş sayısının toplamı yerine, yangın esnasında devreye girerek, yangını kontrol altına alan ve söndüren sistemlerin toplam sayısı olarak değiştirebilmek.

Hizmet Anlayışımız

Mevcut durumu yeterli bulmayıp her zaman daha iyisini yapabilmenin gayreti içinde olmak.