elazig-sehir-hastanesi-01

Elazığ City Hospital Bauarbeiten für gasförmige Löschsysteme von A-Pro Engineering

     Elazığ Şehir Hastanesi Projesi, Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel İşbirliği modeli ile Elazığ ilinin Merkez ilçesinde, yaklaşık 347.500 m² alan üzerinde inşa edilmiştir. Toplam 1038 yatak kapasiteli 2 Hastane ve 1 Klinik ile 2018 yılında faaliyete geçmiştir. Elazığ Şehir Hastanesi dünyanın en ileri teknolojisine sahip deprem izolatörleri ile donatılmıştır.

     Toplam 87 mahalde yapılan FM200 Gazlı Söndürme Sistemi işleri A-Pro Mühendislik tarafından yapılmıştır. A-Pro Mühendislik anahtar teslim sistem kurulumunun yanı sıra, kurulumunu yaptığı sistemlerin ( sözleşme koşullarına bağlı olarak) yılda 4 defa teknik hizmet ve bakım servisini vermektedir. Projede kullanılan FM200 gazı UL,FM onaylı olup kullanılan tüm ekipmanlar LPCB oanıylıdır. FM200 gazı ozon tabakasına zarar vermez ve standartlarda belirtilen kriterler dahilinde insan sağlığına olumsuz bir etkisi yoktur. FM200 Gazlı Söndürme Sistemi hızlı ve etkili bir yangından korunma sistemidir. Bu nedenle, özellikle yangının hızlı büyüdüğü ve erken müdahele gerektiren mahallerde FM200 Gazlı Söndürme Sistemi ile etkin bir önlem alınmış olur.

     Elazığ Şehir Hastanesi projesinde A-Pro Mühendisliğin tercih edilmesinin en büyük sebepleri, kalite anlayışı ve bu alanda sahip olduğu tecrübeler ile sektörde öncü ve yenilikçi adımlar atmasıdır.

Tags: No tags

Comments are closed.